PartneřiKarimpexFeronaKarviná
Aktuality

Diashow Cesty opačným směrem (Černá Hora)

Zveme vás na jubilejní multimediální cestopisnou přednášku "Cesty opačným směrem aneb 20 let dobrodružství od Balkánu po Kamčatku". 20 let společných cest, 20 let neskutečných dobrodružství v magických zemích kdesi na samém konci světa. Inspirativní vyprávění o místech oplývajících nevšední krásou, která přesto nepatří k těm často navštěvovaným. Nezapomenutelný zážitek plný mistrovských fotografií a videí, poutavého vyprávění a autentické hudby na vás čeká v Knihovně městyse Černá Hora dne 29. 3. 2023 od 18.00 hodin. Podrobnosti viz plakát a pozvánka.

07.02.2023
Diashow Arménie (Kuřim)

Arménie je rajskou zahradou Zakavkazska, výjimečnou kombinací nádherné přírody a okouzlujících památek. Naše nejnovější multimediální projekce přináší tradičně nezapomenutelný zážitek v podobě mistrovských fotografií a videí, podmanivých scenérií z ptačí perspektivy, autentické hudby a poutavého vyprávění. Cestopisnou besedu s názvem "Magická Arménie - zemí sopek a kláštěrů" představíme v Městské knihovně Kuřim 12.4.2023 od 18.00 hod. Podrobnosti viz program plakát a pozvánka.

28.02.2023

Tadzio

"Śmierć to tylko kolejna ścieżka, którą wszyscy musimy podążyć"

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego kolegi, Tadka Szymika, niezwykłego człowieka i długoletniego członka naszej grupy. Na swą ostatnią ekspedycję wyruszył 2 marca 2023. Rodzinie oraz najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.


W smutku pogrążeni koledzy z grupy Gorole


***

"Ti, které milujeme, nás nikdy skutečně neopustí. Jsou věci, kterých se smrt nemůže dotknout."


Jako mohutná lavina nás zavalila zpráva o tragické smrti našeho kamaráda, Tadka Szymika, výjimečného člověka a dlouholetého člena skupiny Gorole. Na svou poslední expedici vyrazil 2. března 2023.


Žádná slova nemohou vyjádřit zármutek, který v tuto bolestnou chvíli cítíme.


Rodině a nejbližším vyjadřujeme hlubokou a upřímnou soustrast.


Zarmouceni kamarádi ze skupiny Gorole.


(c) Copyright Gorole , gorole@gorole.cz