PartneřiKarimpexFeronaKarviná
Aktuality

Premiera diashow (Karwina)

Serdecznie zapraszamy na PREMIERę najnowszej multimedialnej prelekcji pt. "Jak my se smykali 2018" i równocześnie małe spotkanie poprelekcyjne w sobotę 24 listopada 2018 r. MK PZKO w Karwinie-Frysztacie od godz. 18.00. Przedstawimy swe przeżycia z kilku wypraw: wyspa Teneryfa, Bośnia i Hercegowina, Wysokie Tatry i Mała Fatra. Szczegóły viz plakat  i zaproszenie.

21.10.2018
Výstava fotografií (Tišnov)

Zveme Vás na jedinečnou retrospektivní výstavu fotografií "Cesty opačným směrem" v prostorách Městské knihovny Tišnov od 1. listopadu do 21. prosince 2018. Čeká na Vás  výběr těch nejzajímavějších velkoformátových fotografií z našich cest za dobrodružstvím za uplynulých 17 let. Emotivní zážitek v podobě příběhu lidí a krajiny zapomenutých či zatím turismem neobjevených míst, kde čas běží poněkud jiným tempem než u nás a která nám navždy přirostla k srdcím. Podrobnosti viz pozvánka a anotace.

20.10.2018

CZ    PL


PERU 2017 - Srdečně děkujeme!

Jen díky Vaší podpoře mohli Gorole uskutečnit letošní expedici Peru 2017, ze které jsme se šťastně vrátili a máme spoustu nezapomenutelných zážitků. Všem našim podpořitelům ještě jednou z celého srdce děkujeme!


O našich dobrodružstvích Vám budeme tradičně vyprávět na turné multimediálních projekcí s premiérou v listopadu 2017.


Gorole

(c) Copyright Gorole , gorole@gorole.cz